BMW X3 E83 (2003-2010)- wady i zalety

Ten model to kompaktowy SUV o ponadczasowym wyglądzie. Jeżeli chodzi o silnik i spalanie BMW X3, to znajdują się w nim całkiem dobre jednostki. BMW serii 3 nadal jest poszukiwanym samochodem, który ma swoich wieloletnich wielbicieli. BMW X3 (E83) weszło na rynek cztery lata po większym X5.

 

Jest jednym z najpopularniejszych SUV-ów klasy średniej. Technicznie jest on bardzo zbliżony do równie znanej serii 3 E46. Można to bardzo dobrze zauważyć, gdy porówna się kokpity obu tych samochodów. Ponadczasowość serii X3 wynika stąd, że jest to samochód o idealnych rozmiarach, bardzo atrakcyjnym wzornictwie (zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz). Charakteryzuje się również przestronnym wnętrzem oraz doskonałymi, silnymi i bezawaryjnymi silnikami. Oczywiście nie każdy samochód z serii BMW X3 charakteryzuje się takimi idealnymi parametrami. Warto natomiast przyjrzeć się tym modelom, które są po liftingu, czyli produkowanym po 2006 roku. BMW wtedy trochę odświeżyło karoserię i zwiększyło moc standardowych silników. Wprowadzono nowe silniki diesla, które są jeszcze bardziej bezawaryjne. Należy również wspomnieć o tym, że BMW X3 E83 charakteryzuje się niezwykle dynamicznym stylem, jeżeli chodzi o wygląd. Jego lifting, o którym wspominaliśmy już wcześniej dotyczył świateł przednik oraz zderzaków.

Bmw serii 3 spalanie

BMW serii 3 spalanie ma naprawdę na dobrym poziomie, jeżeli wziąć pod uwagę, że większość modeli posiada trzylitrowy silnik diesla. Warto poszukać raportów spalania w internecie.

 

Author: clonmel.pl