Ile pali nissan qashqai 2.0 dci a ile benzyna? Nissan qashqai raport spalania

Ile pali nissan qashqai 2.0 dci

Nissan Motor Company, w skrócie – Nissan to popularny japoński producent samochodów z siedzibą w mieście Jokohama. Firma założona została 26 grudnia 1933 roku. Modele tej marki, w tym między innymi osobowy samochód typu kompaktowy crossover Nissan Qashqai, który produkowany jest od roku 2006, cieszą się sporą popularnością także wśród kierowców w Polsce. Obecnie w produkcji jest druga generacja pojazdu. Jedną z ważnych informacji, które należy poznać przed zakupem jest to ile pali Nissan Qashqai 20 dci?

Ile pali nissan qashqai 2.0 benzyna

Ile pali Nissan Qashqai 2 0 benzyna? Dane przedstawione są w litrach na 100 km. Średnie spalanie PB w mieście wynosi 8. 3, natomiast w trasie 7. 2.

Nissan qashqai raport spalania

Szczegółowy Nissan Qashqai raport spalania znaleźć można w Internecie, a konkretnie na stronach internetowych popularnych portali, które poruszają tematykę motoryzacyjną. W takim raporcie zawarte są dane, które powstały w oparciu o samodzielne testy wykonane przez redakcję portali, jak i informacje, jakie dostarczają jej na bieżąco użytkownicy konkretnego modelu.

 

Author: clonmel.pl